Producenci i reżyserzy

agencja statystów warszawa

Zapraszamy do współpracy w zakresie obsady drugiego planu

Posiadamy pokaźną bazę statystów, epizodystów oraz dzieci na terenie całej Polski. W gronie Naszych podopiecznych znajdują się przedstawiciele wszystkich ras i wielu narodowości, osoby wielu talentach i umiejętnościach ruchowych, naukowych, czy językowych itd. Na stałe współpracujemy z Grupami Rekonstrukcyjnymi i Antyterrorystycznymi na terenie całej Polski.

Wybierając Naszą ofertę macie Państwo pewność aktualnych wizytówek, wymiarów, czy umiejętności, gdyż naszą bazę aktualizujemy kilka w roku oraz indywidualnie na potrzeby Produkcji.

Zapewniamy kompleksową obsługę od castingu po opiekę na planie, obsługę prawną oraz zgody na pracę dla niemowląt i dzieci. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje precyzyjną obsługę projektów współczesnych jak i historycznych.

Rozpoczynając z nami współpracę uzyskują Państwo dostęp do multimedialnej bazy, która ułatwi Państwu pracę dzięki wyszukiwarce twarzy, która jest uzupełniana na bieżąco o nowe osoby.

Co nas wyróżnia

Jesteśmy agencją castingową działającą na rynku od wielu lat. Zajmujemy się obsadą statystów oraz epizodystów do filmów — w tym do największych produkcji krajowych i zagranicznych. Dzięki naszej agencji tysiące osób rozpoczęło swoją przygodę na planie filmowym i spełniło swoje marzenie o zagraniu w filmie.

 

Profesjonalne
portfolio

Różnorodne
produkcje

Kordynacja
na planie

Przyjazna
atmosfera