Epizodysta praca

epizodysta agencja castingowa

Praca jako epizodysta

Jesteśmy agencją castingową zajmującą się m.in. angażem epizodystów do filmów, seriali czy reklam. Doskonale znając branżę, chcemy ułatwić Ci spełnienie marzenia o zagraniu w znanych produkcjach. Oferujemy Ci pracę epizodysty, która jest jedną z najlepszych profesji i pierwszym krokiem do kariery filmowej.

Kim jest epizodysta?

Epizodyści to osoby grające w filmach, serialach czy reklamach krótkie niezobowiązujące role – epizody. W porównaniu ze statystowaniem bycie epizodystą jest nieco bardziej rozbudowane. Chcąc nim zostać, będziesz grał rolę mającą urozmaicać główną fabułę danego filmu czy reklamy, ale która nie będzie jego główną częścią. Grane epizodów może być zarówno kilkusekundową sceną w której nie będziesz musiał nic mówić lub większą rolą w której będziesz mógł użyć swoich umiejętności aktorskich. Role mogą być również rozbudowane i bardziej wymagające.

Epizodysta jest zatem osobą, która na planie filmowym ma do odegrania pewne małe role, jakie będą urozmaicały główną produkcję. Jest to nieco bardziej wymagające zadanie niż statystowanie, ale również przeznaczone dla wszystkich osób.

Praca epizodysty w naszej agencji rozpoczyna się od castingu do danej produkcji. Następnie jako epizodysta otrzymasz konkretną rolę do zagrania, a także staniesz się pełnoprawnym członkiem planu zdjęciowego. Wiąże się to nie tylko ze satysfakcją, ale też z profesjonalnym wykonywaniem swoich obowiązków. Będziesz musiał pojawiać się na planie filmowym kiedy odgrywane są sceny z Twoim udziałem, a także być przygotowanym na rozpoczęcie nagrania. Najczęściej będziesz odgrywał je kilkukrotnie dążąc do najlepszego ujęcia. Po zakończonych zdjęciach Twoja rola na planie zdjęciowym kończy się, a Ty musisz pojawić się na nim w kolejnym dniu jeśli Twoja rola jest bardziej rozbudowana i przewiduje kolejne sceny.

Kogo poszukujemy?

Jako pierwsze z wielu pytań, jakie możesz sobie zadawać planując swoją karierę filmową, jest to czy będziesz spełniał warunki oraz wymagania. Aby zostać epizodystą w Popcorn Film nie musisz spełniać żadnych wymogów, gdyż produkcje filmowe poszukują wielu osób o różnych cechach.

Poszukujemy wszystkich chętnych osób, które chcą zostać epizodystami bez względu na płeć, wiek, wygląd, narodowość czy charakter. Jeśli zatem chcesz wystąpić w filmie, reklamie czy serialu wystarczy że po prostu zgłosisz się do nas. Zajmujemy się również angażem dzieci w różnym wieku.

Przede wszystkim poszukujemy osób, które marzą o wystąpieniu na ekranie. Wystarczy zatem, że będziesz pewny siebie oraz będziesz lubił kamerę. Nie musisz zatem posiadać wiedzy aktorskiej i doświadczenia czy konkretnych walorów.

Do roli epizodysty powinieneś zgłosić się zwłaszcza jeśli masz już za sobą pierwsze kroki w filmie, gdzie byłeś np. statystą. Jest to naturalny rozwój kariery filmowej, który chętnie Ci umożliwimy. Zgłoś się do nas również od razu jeśli wiesz, że chcesz grać bardziej wymagające role i jesteś pewien, że chcesz wkroczyć w świat filmu.

Dlaczego warto zostać epizodystą?

Praca jako epizodysta to przede wszystkim bardzo ciekawe możliwości. W ten sposób możesz zrealizować swoje marzenie o zagraniu w filmie czy ulubionym serialu. Może być to też sposób na rozpoczęcie wymarzonej kariery filmowej. Z jednej strony bycie epizodystą nie wymaga szczególnych umiejętności, a z drugiej pozwala znaleźć się w środowisku filmowym i nabywać cenne doświadczenie, które z pewnością przyda się na dalszych szczeblach kariery. Wszystkie największe gwiazdy filmowe rozpoczynały właśnie w taki sposób.

Epizodyści mogą grywać również regularnie, dzięki czemu może być to sposób na ciekawą pracę oraz połączenie marzeń z karierą zawodową. Zagranie epizodu w filmie podnosi również pewność siebie, a także doskonale umożliwia rozwijanie zdolności aktorskich w praktyce.

Jak się zgłosić? Wyślij formularz!

Jeśli podjąłeś już decyzję, że chcesz spełnić swoje marzenie i zostać epizodystą, wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy. Znajduje się on w zakładce kontakt, a jego wypełnienie nie trwa dłużej niż kilka minut. Podczas jego uzupełnienia będziesz musiał podać informacje kontaktowe do siebie, a także uzupełnić podstawowe informacje o swojej osobie takie jak np. wiek, płeć, wzrost itp. Będziesz musiał dodać również swoje zdjęcie, abyśmy wiedzieli jak wyglądasz.

Po wysłaniu formularza zapoznamy się z Twoim zgłoszeniem, a także umieścimy je w swojej bazie. Następnie skontaktujemy się z Tobą w celu przekazania bliższych informacji i uzgodnienia dalszej współpracy.

Wysłanie formularza nie jest zobowiązujące i nie wymaga wykonywania żadnych innych czynności. Wysłanie go pomoże Ci uzyskać bliższe informacje, a także konkretne propozycje z których będziesz mógł skorzystać. Przesłanie zgłoszenia to zatem bardzo prosty sposób na rozpoczęcie kariery filmowej. Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś!

Skorzystaj z naszej pomocy i doświadczenia! Jako doświadczona agencja castingowa działamy już na rynku od wielu lat. Doskonale znamy wszystkie mechanizmy związane z castingami, produkcjami filmowymi i karierą filmową. Przede wszystkim będziesz mógł liczyć na pomoc w wejściu do świata filmu. Służymy radą wszystkim osobom stawiającym pierwsze kroki w tym kierunku, a także pomagamy załatwiać sprawy formalne tak, abyś mógł skupić się na przygotowaniu do roli czy szlifowaniu warsztatu aktorskiego. Pomagamy również w zdobyciu zgody Państwowej Inspekcji Pracy dzieciom, które jeszcze jej nie mają, a chcą wystąpić w filmie.

Epizodysta to wbrew pozorom profesja wymagająca poznania wielu zagadnień. Rozpoczynając karierę filmową z nami, przekażemy Ci w prosty i przystępny sposób całą wiedzę na temat tej profesji, a w naszych szeregach znajdziesz wielu specjalistów z pasją, którzy ułatwią Ci zadanie zagrania w filmie. Nie będziesz musiał poznawać świata filmu samodzielnie, a także zajmować się wszystkimi kwestiami związanymi z Twoją karierą samodzielnie. Jako agencja castingowa będąca od wielu lat w branży filmowej mamy również większe możliwości w odpowiednim pokierowaniu Twojej kariery filmowej.

Kogo szukamy?

Zapraszamy Cię do kontaktu niezależnie od tego czy jesteś zdeterminowany aby osiągnąć konkretny cel aktorski czy szukasz skutecznego naboru jako producent filmowy. Niezobowiązująca rozmowa może otworzyć wiele możliwości, a często mogą pojawić się nawet konkretne propozycje, z których będziesz mógł skorzystać.

little-boy

Dzieci

Organizujemy castingi dziecięce dla najciekawszych produkcji realizowanych w Polsce. 

woman

Statystów i epizodystów

Pracujemy z twórcami popularnych seriali i reklam, szukamy odpowiednich ludzi do produkcji hollywoodzkich i krajowych.

girl

Obcokrajowców

Szukamy osób w różnym wieku, różnej płci czy narodowości do popularnych seriali, reklam oraz filmów.

A może szukasz epizodystów?

Jeśli jesteś reżyserem, producentem filmowym lub poszukujesz epizodystów mamy również dla Ciebie ciekawą ofertę. Jako profesjonalna agencja castingowa posiadamy szeroką bazę epizodystów, którą regularnie aktualizujemy. Przede wszystkim działamy w sposób efektywny i skuteczny. Naszą najlepszą rekomendacją jest wielu zadowolonych partnerów i pokaźne portfolio najbardziej znanych produkcji filmowych z którymi współpracujemy.

Do każdej współpracy podchodzimy w indywidualny sposób, gdyż rozumiemy specyfikę branży filmowej. Jeśli zatem poszukujesz konkretnego epizodysty lub masz niestandardowe wymagania, chętnie udostępnimy Ci naszą obszerną bazę. Zajmujemy się również wszelkimi kwestiami formalnymi, a także samymi epizodystami wspierając ich na planie filmowym.

Jesteśmy otwarci na różne rodzaje współpracy. Jeśli zatem szukasz epizodystów, stoimy dla Ciebie otworem i chętnie pomożemy znaleźć i odpowiednie osoby. Wiemy jak odpowiedzialne jest to zadanie i wykonamy je perfekcyjnie.

epizodysta praca agencja