Zadzwoń do nas: 606544800, 22 8406920
Napisz do nas: studio@popcornfilm.pl
x

Castingi filmowe dla dzieci i młodzieży

Czy Twoja pociecha:
- uwielbia pozować przed aparatem i kamerą?
- jest przebojowa i wygadana?
- zachwyca wszystkich swoją rezolutnością?
- marzy o tym, by zostać aktorem lub aktorką?
Jeśli tak – koniecznie zgłoś ją do nas! Organizujemy castingi dziecięce dla najciekawszych produkcji realizowanych w Polsce. To zarówno popularne seriale, jak i wysokobudżetowe produkcje zagraniczne, a także teledyski i reklamy. Wszędzie potrzebne są młodzi aktorzy, dzieci-statyści i epizodyści, dlaczego więc w filmie ma nie zagrać Twoja córka lub syn!

Koniecznie wypełnij formularz – dołącz wyraźne zdjęcie twarzy swojej małej gwiazdy i czekaj na telefon! Castingi dziecięce do ról epizodycznych i na młodych statystów organizujemy zwykle w Łodzi i Warszawie, tam się spotkamy. Kto wie, może tak właśnie zacznie się wielka kariera aktorska Twojej pociechy!

Wyślij zgłoszenie
Wysyłając zgłoszenia wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeby projektów filmowych i reklamowych prowadzonych przez Popcorn Film, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Popcorn Film. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia.

MENU
MENU