Zadzwoń do nas: 606544800, 22 8406920
Napisz do nas: studio@popcornfilm.pl
x

Spróbuj sił przed kamerą - zapraszamy aktorów i epizodystów

 

Marzy Ci się kariera aktorska? Chcesz postawić swoje pierwsze kroki na planie filmowym, poczuć emocje, jakie towarzyszą największym gwiazdom kina? Teraz masz okazję! POPCORN FILM pomoże Ci zacząć!

Bezustannie organizujemy przesłuchania. Jednego dnia to casting na aktora do młodzieżowego teledysku, innego – casting na epizodystę i statystę w amerykańskim filmie wojennym. Pracujemy z twórcami popularnych seriali i reklam, szukamy odpowiednich ludzi do produkcji hollywoodzkich i krajowych. Wciąż coś się dzieje, a nowe okazje pojawiają się właściwie co chwilę!

Wiele gwiazd poznawało świat srebrnego ekranu jako statyści, wiele oszałamiających karier aktorskich zaczęło się od roli epizodycznej. Nie warto zwlekać, gdy czeka przygoda Twojego życia! Zapraszamy każdego – panów i panie w każdym wieku i o każdym typie urody, szczupłych i puszystych, wysokich i niskich – a najserdeczniej zapraszamy właśnie Ciebie! Co musisz zrobić? To proste – wypełnij formularz i dołącz wyraźne zdjęcie swojej twarzy. Gotowe! Teraz czekaj na telefon – zadzwonimy, gdy tylko znajdziemy dla Ciebie rolę życia!

Castingi przeprowadzamy zwykle w Warszawie i Łodzi – tam nas wypatruj. Do zobaczenia na przesłuchaniu!

Wyślij zgłoszenie
 

Wysyłając zgłoszenia wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeby projektów filmowych i reklamowych prowadzonych przez Popcorn Film, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Popcorn Film. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia.
MENU
MENU