Agencja statystów Popcorn Film

agencja statystów warszawa

Agencja statystów Popcorn Film

Nasza agencja statystów pozwala zrealizować marzenia wielu osób, które chcą rozpocząć karierę filmową. Praca statysty na planie filmu jest bardzo ważna, gdyż to właśnie statyści stanowią często podwaliny sukcesu całej produkcji sprawiając, iż film czy reklama wyglądają niezwykle naturalnie. Rola statysty w naszej agencji pozwala często zaistnieć w filmowym świecie i jest przepustką do świata filmu dla wielu osób. Jako profesjonalna agencja statystów z wieloletnim doświadczeniem umożliwiamy zagranie w wielu filmach, serialach czy reklamach właśnie jako statyści osobom chcącym zarówno spełnić swoje niezobowiązujące marzenie jak i stawiać pierwsze kroki ku karierze filmowej.

Kim są statyści?

Jako agencja castingowa stale poszukujemy statystów i epizodystów.  Statyści są pracownikami planu filmowego odgrywającymi proste role stanowiące tło dla głównego wątku filmowego. Ich zadaniem jest tworzenie realistycznego podłoża i sprawienie, aby dana produkcja filmowa np. serial lub film były bardzo naturalne. Statyści odgrywają zatem najczęściej przechodniów czy ludzi w miejscach, w których toczy się akcja. Mogą oni grać bardzo proste role, ale i również odtwarzać nieco bardziej rozbudowane sceny. Jest to najprostsza rola filmowa, ale stanowi pierwszy ważny krok do Twojej dalszej kariery filmowej. Właśnie w taki sposób wielu profesjonalnych aktorów rozpoczynało swoją przygodę z filmem.

Jako agencja statystów zajmujemy się m.in. poszukiwaniem takich osób dla różnych produkcji np. filmów, seriali, reklam, teledysków czy projektów filmowych, Jeśli chcesz zostać statystą, nie musisz posiadać konkretnych szczególnych umiejętności aktorskich, gdyż statyści odgrywają role wymagające jedynie naturalnego zaprezentowania się na ekranie.

Jak zostać statystą? Wyślij formularz zgłoszeniowy!

Jeśli chcesz zostać statystą i zagrać w filmie, serialu lub na reklamie możesz spełnić swoje marzenia niezwykle prosto. Jedyne co musisz zrobić to wysłać do nas zgłoszenie przez podany formularz zgłoszeniowy. Wysłanie formularza jest bardzo proste i intuicyjne, a jego uzupełnienie nie zajmuje więcej niż kilka minut. Aby go wypełnić, musisz podać podstawowe informacje o sobie. Są to dane dotyczące kontaktu z Tobą, lokalizacji, a także Twojej osoby. W formularzu należy wysłać również swoje zdjęcie. Jak widzisz proces zgłoszenia, nie jest ani trudny ani zobowiązujący. Twoje zgłoszenie umożliwi nam jednak przedstawienie Ci odpowiedniej oferty castingów i naborów do produkcji w których będziesz mógł zagrać. Wszystkie zgłoszenia przeglądamy bardzo starannie, podchodząc w indywidualny sposób do każdej osoby, która się do nas zgłosi. Formularz zgłoszeniowy znajdziesz na naszej stronie internetowej, a także będziesz mógł wysłać go bezpośrednio z przeglądarki lub telefonu. Jeśli więc marzysz o rozpoczęciu kariery filmowej i zostaniu statystą wyślij do nas formularz zgłoszeniowy!

Kogo szukamy?

Jako agencja statystów szukamy różnych osób, które bez względu na swoje cechy chcą zagrać w filmie, reklamie czy serialu. Szukamy osób w różnym wieku, różnej płci czy narodowości. Szukamy również osób o różnym charakterze i aparycji, a więc nie musisz martwić się, że nie spełniasz warunków lub nie będziesz nadawał się do gry w filmie. Zajmujemy się również przeprowadzeniem castingów dla dzieci, które chcą zagrać na ekranie. Z naszego doświadczenia wynika, że wiele produkcji filmowych poszukuje przede wszystkim zwykłych ludzi, a my staramy się pomóc im w tym zadaniu. Aby zatem zostać statystą, nie musisz odznaczać się ponadprzeciętną urodą, charyzmatycznym charakterem czy spełniać konkretnych warunków np. wiekowych.

 

Szukamy zarówno osób, które chcą jedynie spełnić swoje marzenie występując w filmie jak i tych które w ten sposób chcą rozpocząć swoją karierę filmową, nabywając doświadczenie i ucząc się grania w filmach. Każdej osobie mamy zatem do zaoferowania jako agencja statystów to czego szuka, a często też przedstawiamy szerokie inne możliwości, które spotykają się z pozytywnym odbiorem.

Jak działamy?

Będąc profesjonalną agencją castingową zajmującą się angażowaniem statystów do filmów i różnego rodzaju produkcji zapewniamy kompleksową pomoc zarówno producentom jak i osobom chcącym pozostać statystą czy epizodystą. Pośredniczymy zatem między obiema stronami pomagając spełniać wizję filmową reżyserom jak i otrzymać role osobom z zacięciem aktorskim. Przede wszystkim współpracujemy z wieloma reżyserami, projektami filmowymi czy studiami filmowymi oraz pomagamy pozyskiwać im odpowiednie osoby do ich produkcji, prowadząc castingi. Jako agencja statystów pomagamy pozyskiwać produkcjom filmowym osoby, które chcą zagrać jedynie krótkie i niezobowiązujące role w filmach czy serialach. Otrzymując takie zlecenie, przeszukujemy swoje bazy, a także zapraszamy do współpracy osoby najlepiej spełniające kryteria danych produkcji filmowych. Jeśli zatem jesteś producentem czy reżyserem nie musisz tracić czasu na żmudny proces castingowy a możesz skupić się na realizacji serialu czy filmu.

 

Z drugiej strony znajdujemy statystów, pomagając im otrzymać role w filmach i serialach. Po zgłoszeniu się do nas tworzymy specjalne profile, z których korzystamy przy castingach do różnych produkcji, a następnie pomagamy statystom spełnić swoje marzenie i zagrać w filmie. Jeśli zechcesz być statystą, pomożemy Ci uzupełnić wszystkie formularze, a także kwestie prawno-formalne związane ze startem w castingach, naborem czy wystąpieniem w filmie. Jako doświadczona agencja statystów służymy też poradą i kompleksową wiedzą na temat tego jak zachować się na planie oraz jak przebiega cały proces tworzenia filmu. Wspieramy naszych statystów na każdym kroku od wysłania zgłoszenia poprzez formularz aż do zagrania w serialu lub filmie.

 

Szczególną uwagę zwracamy również dla dzieci, dla których udział w filmie, serialu czy reklamie jest sporym przeżyciem. Wspieramy je w odpowiedni sposób, a także pomagamy jak najbardziej komfortowo przebrnąć cały proces castingu i naboru. Z racji konieczności posiadania przez dzieci zgody Państwowej Inspekcji Pracy, pomagamy również ją uzyskać jeśli dziecko aktualnie jej nie posiada.

Kogo szukamy?

Zapraszamy Cię do kontaktu niezależnie od tego czy jesteś zdeterminowany aby osiągnąć konkretny cel aktorski czy szukasz skutecznego naboru jako producent filmowy. Niezobowiązująca rozmowa może otworzyć wiele możliwości, a często mogą pojawić się nawet konkretne propozycje, z których będziesz mógł skorzystać.

little-boy

Dzieci

Organizujemy castingi dziecięce dla najciekawszych produkcji realizowanych w Polsce. 

woman

Statystów i epizodystów

Pracujemy z twórcami popularnych seriali i reklam, szukamy odpowiednich ludzi do produkcji hollywoodzkich i krajowych.

girl

Obcokrajowców

Szukamy osób w różnym wieku, różnej płci czy narodowości do popularnych seriali, reklam oraz filmów.

Dlaczego warto zostać statystą z nami?

Jesteśmy jedną z większych agencji statystów w Polsce, a współpraca z nami może być wstępem do kariery filmowej.  Jako statysta masz szansę zagrania w prawdziwym filmie lub serialu, który oglądasz na co dzień. Jeśłi chcesz zostać statystą wystarczy wysłać do nas formularz i oczekiwać na odpowiedź. Statystowanie to również możliwość wejścia do branży filmowej oraz nawiązania wielu wartościowych znajomości. Dzięki nim w przyszłości możesz rozwijać swoją karierę filmową.

Współpracując z nami, nie musisz obawiać się kwestii formalnych, gdyż pomożemy Ci je załatwiać. Nasza agencja statystów jest obecna na runku od wielu lat i cieszy się bardzo dobrymi opiniami. Współpracując z nami nie będziesz musiał samodzielnie poszukiwać konkretnych produkcji, co więcej możesz liczyć na wsparcie naszych doświadczonych pracowników. Możesz również liczyć na atrakcyjne i elastyczne warunki współpracy a także na jej wysoki poziom.

Zostań statystą już dziś! Skorzystaj z formularza i wyślij swoje zgłoszenie, które będzie pierwszym krokiem do kariery filmowej. Agencja statystów Popcorn Film to najlepsze miejsce do tego.

statyści warszawa