Zadzwoń do nas: 606544800, 22 8406920
Napisz do nas: studio@popcornfilm.pl
x

Twoje dziecko ma duszę artysty i uważasz, przejawia talent aktorski?

Nie boi się kontaktu z kamerą i aparatem, jest komunikatywne, przebojowe, a do tego marzy o tym, by zostać dziecięcą gwiazdą?
Największy w Polsce katalog wizualnych osobowości zaprasza dzieci i młodzież. Nie ma ograniczeń wieku, ani wymagań dotyczących wyglądu i typu urody. Doceniamy i stawiamy na wizualną różnorodność.
Być może to właśnie Twój maluch będzie idealnym kandydatem do roli w realizowanych własnie produkcjach reklamowych lub najlepiej będzie spełniać kryteria postaci poszukiwanej do serialu, czy filmu?
To z nami Twoje dziecko będzie miało szanse rozwijać swój talent, uczestnicząc w ciekawych medialnych projektach. Być może będzie to dla niego niezapomniana przygoda i szansa na poznanie czegoś nowego albo początek obiecującej kariery i krok na drodze do zostania dziecięcą gwiazdą.
Nie czekaj, już dziś zgłoś swoje dziecko.

 

Wyślij zgłoszenie
Wysyłając zgłoszenia wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeby projektów filmowych i reklamowych prowadzonych przez Popcorn Film, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Popcorn Film. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia.

MENU
MENU